JUNIOR MANAGER - szkolenia od podstaw // PON-PT

MPR GROUP Sp. z o.o.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Junior manager - bez doświadczenia, centrum Wrocławia

Do Naszej filii poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Manager

Będziesz odpowiedzialny/a za:

- prowadzenie zestawień

- wsparcie działań managera

- możliwość rozwoju w dziedzinie rekrutacji oraz szkoleniu nowych

osób

- opracowywanie oferty dla Klienta

- ustalanie spotkań z Klientami

- udział w spotkaniach z kontrahentami

- ścisłą współpracę z kadrą zarządzającą

Wymagania

Czego szukamy u kandydatów?

- zawziętości

- odważnego wyrażania swojego zdania

- zdeterminowania na osiąganie celu

- ambicji

- szacunku do innych współpracowników

- umiejętności w prowadzeniu negocjacji

- chęci do nauki, doskonalenia umiejętności i rozwoju

Doświadczenie? niewymagane. Chcemy Ciebie - człowieka z pasją i ambicjami a nie CV zapełnionego mało znaczącymi certyfikatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z danymi kontaktowymi przez portal - zapoznamy się z każdą aplikacją.

Prosimy zawarcie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

MPR GROUP SP. Z O.O. to firma z polskim kapitałem, która obecnie zatrudn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media