Junior Java Developer

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu iFirma poszukujemy aktualnie twórczego i zmotywowanego młodszego programisty Java, który będzie dbał o najwyższą jakość kodu. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie oraz implementację systemów oraz współpracował z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań. Nasz nowy projekt to połączenie cech CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzeniu projektów freelancerskich.

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie aplikacji webowych opartych o technologię Java/WebObjects i Scala
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczeniea w programowaniu w języku JAVA
  • Znajomość HTML, JavaScript (jQuery)
  • Znajomość technologii webowych
  • Znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość Spring i Hibernate

Oferujemy:

  •  stałą współpracę na zasadach umowy o pracę/B2B lub zlecenia (do wyboru)
  •  dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  •  dofinansowanie do karty Multisport
  •  ubezpieczenie grupowe
  •  elastyczne godziny pracy (początek pracy między godziną 7:00 a 9:00)
  •  owocowe wtorki i czwartki
  •  Kawa i herbata bez ograniczeń
  •  pracę przy projekcie realizowanym w modelu start-up'owym, na międzynarodowy rynek

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Praca dla studenta