Junior Java Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, jednego z największych w Polsce dystrybutora leków i produktów farmaceutycznych, poszukujemy osób na stanowisko Junior Java Developer.

Opis stanowiska:

• programowanie przy użyciu najnowszych rozwiązań i technologii świata Java

• tworzeniu nowego systemu klasy ERP

• tworzeniem nowego kodu

• posiadanie wpłyu na stosowane rozwiązania

Wymagania:

• minimum rok doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java/JEE

• bardzo dobra znajomość: Spring, Hibernate, JSF(promefaces), JS, jQuery, ajax

• co najmniej roczne doświadczenie jako Scrum Master

• znajomość zagadnienia programowania obiektowego

• umiejętność programowania warstwowwgo

• solidne praktyczne podejście do kwestii testów i dokumentacji kodu;

• mile widziana znajomość wzorców projektowych oraz innych technologii i bibliotek wspomagających programowanie aplikacji typu Enterprise

Oferujemy:

• umowę o pracę/B2B

• interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole

• możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym;

• niezbędne narzędzia pracy;

• koszyk benefitów: kartę sportową, trenera biegowego, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie lekowe, wyjazdy integracyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media