Junior Java Developer (K/M)

AUDIT HR Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Programowanie w językach Java, SQL, HQL, Groovy

• Rozwój oprogramowania

• Tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozwój już istniejących

• Dbałość o jakość

• Współpraca z innymi zespołami

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe

• Min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

• Znajomość Java, SQL, Eclipse

• Mile widziana znajomość:Hibernate, Spring, Webservices, TDD, wzorce projektowe

• Chęć rozwoju

• Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

• Możliwości rozwoju poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

• Elastyczne podejście do czasu pracy – możliwość pracy zdalnej

• Benefity pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335