Junior IT Site Support

Gliwice, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferta

  • Wynagrodzenie na start 4500 zł brutto UoP (lub UZ 5300 zł brutto)
  • Zatrudnienie dla jednej z największych firm z sektora automotive w Polsce
  • Dostęp do platformy szkoleniowej powerYOU
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe dla chętnych
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Praca w standardowych godzinach biznesowych od powiedziałku do piątku
  • Kilkudniowe szkolenie w Tychach

Wymagania

Zadania

  • Wsparcie użytkowników na miejscu w zakresie sprzętu biurowego IT i podstawowych aplikacji (instlacja system, podłączenie sprzętu)
  • Diagnostyka sprzętu
  • Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Zarządzanie sprzętem IT

Wymagamy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista oraz miłe i przyjazne nastawienie do ludzi i pracy, dobry kontakt z   klientem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość OS Windows, AD
  • Znajomość budowy i funkcjonowania komputera
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Angielski B2

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 5.300,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems