Junior IT Site Support

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta

  • Wynagrodzenie na start 4500 zł brutto UoP (lub UZ 5300 zł brutto)
  • Zatrudnienie dla jednej z największych firm z sektora automotive w Polsce
  • Dostęp do platformy szkoleniowej powerYOU
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe dla chętnych
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Praca w standardowych godzinach biznesowych od powiedziałku do piątku
  • Kilkudniowe szkolenie w Tychach

Zadania

  • Wsparcie użytkowników na miejscu w zakresie sprzętu biurowego IT i podstawowych aplikacji (instlacja system, podłączenie sprzętu)
  • Diagnostyka sprzętu
  • Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Zarządzanie sprzętem IT

Wymagamy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista oraz miłe i przyjazne nastawienie do ludzi i pracy, dobry kontakt z   klientem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość OS Windows, AD
  • Znajomość budowy i funkcjonowania komputera
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Angielski B2
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials