HR Specialist with Spanish or Portugese

Antal Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Location: Poznań

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy Usług Centrum Wspólnych, poszukujemy osób chcących rozwijać się w dynamicznym środowisku. Jeśli jesteś otwarty na wiedzę z zakresu HR lub masz już pierwsze doświadczenia w tym sektorze.

Zacznij swoją karierę od zaraz - Aplikuj!

Oferta jest dla Ciebie, jeżeli:

- szukasz pracy zdalnej (w perspektywie pracy hybrydowej - biuro i Home office

- lubisz na co dzień pracować z ludźmi i chcesz mieć wpływ na rozwój wewnętrznego zespołu HR

- świetnie się komunikujesz i współpracujesz zespołowo

- komunikujesz się w języku hiszpańskim (C1) lub portugalskim (C1) i angielskim na poziomie min. B2

- potrafisz skupić się na szczegółach i szybko się uczyć

- posiadasz doświadczenie w administracji/ administracji kadrowej / dziale HR - duży atut

- posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania dokumentacją personalną

- posiadasz doświadczenie z systemem SAP lub innym

- dobrze poruszasz się w środowisku MS Office – Excel

Twoje zadania:

- selekcja CV, kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami oraz zarządzanie spotkaniami rekrutacyjnymi

- zapewnienie doskonałej i profesjonalnej obsługi administracyjno-kadrowej dla pracowników firmy

- odpowiedzialność za zgodność procesów administracji kadrowej z wewnętrznymi procedurami

- ścisła współpraca z działem administracji personalnej i płacowej

- przygotowanie dokumentów kadrowych oraz zarządzanie dokumentacją personalną

- administracja benefitami

Benefity dla Ciebie:

- umowa o pracę (sprawny proces rekrutacji)

- praca w biurze w Poznaniu i możliwość home offce

- program benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie)

-15% zniżki na produkty i usługi firmy

- nagrody jubileuszowe, eventy firmowe

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl