junior graphic designer/grafik

Media Operator

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją zajmująca się marketingiem i mediami. Będziesz odpowiadał/a za:
- tworzenie grafik do social media dla naszych klientów,
- przygotowywanie reklam do gazet i on-line,
- składem i przygotowywaniem do druku gazet i innych materiałów drukowanych.

Wymagania

– dobra znajomość programów paketu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign,

– umiejętność przygotowania prac do druku,

– podstawowa wiedza z zakresu projektowania

Prezentacja firmy

Obcenie tworzymy największą na Śląsku sieć bezpłatnych gazet i portali l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
25 000PLN - 40 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od osiąganych wyników
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja