Opis stanowiska pracy

Nasz klient, włoski lider w tworzeniu szytych na miarę projektów transformacji cyfrowej poszukuje Junior DevOps Engineera. Projekty realizowane są na platformach zarządzanych w całości przez naszego klienta dla przedsiębiorstw, sektora publicznego i operatorów.

Junior Devops Engineer będzie realizować projekt dla firmy z listy Global Fortune 500 z branży motoryzacyjnej. Wymagane jest doświadczenie w automatyzacji przy użyciu Powershell lub Python i / lub doświadczenie z platformą DevOps (najlepiej Azure Devops). Poszukujemy osoby młodej, samodzielnej, która potrafi pracować jednocześnie nad kilkoma zadaniami

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Zautomatyzowanie nudnych zadań, projektując i wdrażając skrypty i procedury PaaS w środowisku przedsiębiorstwa.
  • Będziesz współpracować z kilkoma zespołami deweloperów w całej Europie i stale rozwijającą się infrastrukturą.
  • Rozwiązywanie i zarządzanie rozwiązywaniem problemów oraz współpraca z programistami w celu rozwiązywania i wdrażania zaktualizowanych wersji oprogramowania.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość pracy zdalnej, po zakończeniu epidemii praca z biura i zdalna
  • Praca w środowisko międzynarodowym w szybko rozwijającej się firmie
  • Zespół z pasją do IT

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy