Klient InfoPraca.pl

Wymagania:

  • Ukończona szkoła średnia o kierunku technicznym lub studia wyższe (w trakcie lub ukończone) na kierunku: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewnym;
  • Dobra znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji technologii maszyn;
  • Dobra znajomość programów MS Office oraz systemu CAD (mile widziany program Solid Edge lub podobne);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Posiadanie wiedzy o procesach produkcyjnych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Chęć ciągłego doskonalenia i kształcenia się;
  • Dokładność i skrupulatność;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwijającej się firmie produkcyjnej;
  • Przyjazną atmosferę w zespole;
  • Dogodną lokalizację;

Junior Designer

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:

  • Realizacja prac projektowo-konstrukcyjnych, związanych z projektowaniem naszych produktów;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej 2D i tworzenie modeli 3D, zgodnie z wymaganiami klienta i standardami zakładowymi;
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych oraz wdrażanie poprawek do istniejących projektów/koncepcji;
  • Dbałość o estetykę wykonania produktów oraz ich zgodność z oczekiwaniami klienta;
  • Prototypowanie i przeprowadzanie testów na produktach;
  • Typowanie dostawców materiałów produkcyjnych;
  • Ścisła współpraca z działem technicznym oraz wsparcie działu handlowego;
  • Opracowywanie i wykonanie planów technicznego rozwoju produktu;
  • Przewidywanie wad produktu i analiza zgłoszeń – ścisła współpraca z działem reklamacji i serwisu;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.