Opis stanowiska pracy

Nazywamy się 365 agencja, bo Dbamy o marki każdego dnia.

Obecnie poszukujemy kreatywnego Junior Content Designera.

Chcesz do nas dołączyć i tworzyć treści dla rozpoznawalnych marek? Wyślij swoją aplikację już dziś!

Do Twoich zadań na stanowisku Junior Content Designera należeć będzie:

  • tworzenie angażujących treści: grafik i materiałów wideo na profile Klientów na Facebooku, Instagramie i Twitterze
  • copywriting - opracowywanie treści tekstowych
  • administracja profili w mediach społecznościowych
  • moderacja profili i obsługa klienta
  • współpraca z influencerami

Co oferujemy?

  • pracę w kreatywnym środowisku, w agencji z ponad 12-letnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju i współpracy z rozpoznawalnymi markami z kraju i zagranicy

Wymagania

Wyślij swoją aplikację jeśli:

  • interesujesz się mediami społecznościowymi i znasz aktualne trendy
  • posiadasz minimum 3 miesiące doświadczenia w tworzeniu postów i krótkich tekstów
  • znasz podstawy Photoshopa
  • bezbłędnie posługujesz się językiem polskim
  • bez problemów komunikujesz się w języku angielskim
  • chcesz się rozwijać i masz głowę pełną pomysłów
  • jesteś rzetelny i zawsze dotrzymujesz terminów

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja