Opis stanowiska pracy

Ensure that all invoices are accurately processed.

Client Details

Our client is an international production company operating in the heating area.

Description

  • Ensure that all invoices are accurately processed and authorized within agreed deadline.
  • All supplier related queries are dealt with efficiently, effectively and to the satisfaction of the supplier and the relevant business unit on a timely and accurate basis.
  • Issue resolution in co-operation with Business and other counterparts.
  • Responding to internal customer queries from Business & Controlling.
  • Understand clients purchasing process and usage of purchase orders (PO).
  • Encourage vendors to use e-Invoice.
  • Undertake all other work as requested related to responsibility area.

Profile

  • First experience in the area of finance / accounting / audit or higher education in the areas of finance / accounting.
  • Good team work skills.
  • Basic understanding of PtP process.
  • Customer service mindset.

Job Offer

  • Stability of employment based on an employment contract.
  • Private medical care.
  • Multisport card.
  • Group insurance.
  • Integration trips.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa