Junior Accountant with Norwegian

Antal Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Location: Gdańsk

Dla naszego klienta z sektora SSC/BPO szukamy kandydatów, którzy znają biegle język norweski i chcą rozwijać się w księgowości.

Junior Accountant

Obowiązki:

  • codzienne wykorzystywanie języka norweskiego
  • rejestrowanie i przetwarzanie transakcji finansowych związanych z zamówieniami i dostawcami
  • kontrolowanie poprawności wyprowadzanych danych
  • terminowe dokonywanie płatności

Wymagania:

  • biegła znajomość języka norweskiego (B2/C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości
  • chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • dobra znajomość MS Excel

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • bonus roczny
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej obecnie, docelowo w modelu hybrydowym (biuro znajduje się w Gdańsku)

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl