Junior Accountant with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Junior Accountant with GermanMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Kontakt z klientami i partnerami biznesowymi w języku niemieckim,
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego SAP,
  • Sprawdzanie oraz księgowanie faktur, alokacja płatności,
  • Przygotowywanie raportów oraz dbanie o odpowiednią dokumentację.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1 i wyżej),
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office, szczególnie MS Excel oraz Outlook,
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w centrum biznesowym Gdańsk Oliwa Business Centre oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.