JIS Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Zabrze, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej korporacji z branży motoryzacyjnej, zlokalizowanej w Zabrzu (woj. śląskie), poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

JIS SpecialistMiejsce pracy: Zabrze

Zadania:

  • Przygotowywanie wysyłek w systemie Just in sequence;
  • Sekwencjonowanie i wysyłanie zleceń produkcyjnych do system MES;
  • Organizacja transportów zgodnie ze specyficznymi  wymaganiami klienta;
  • Nadzór nas przebiegiem produkcji oraz przygotowywanie raportów produkcyjnych;
  • Nadzór nad danymi w systemie JIS oraz SAP;
  • Rozwiązywanie problemów sekwencji na linii produkcyjnej oraz na magazynie;
  • Szkolenie operacyjne z system JIS.
Wymagania:
  • Doświadczenie w logistyce/łańcuchu dostaw, administracji biznesowej, obsłudze klienta;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Otwartość i konstruktywne podejście do wykonywanych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku międzynarodowym;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Liczne benefity.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.