Język niemiecki - obsługa sklepów internetowych

WilDesign Agencja Reklamowa

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy w biurze osób władających biegle lub bardzo dobrze językiem niemieckim (w mowie i piśmie).

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów sklepu internetowego w języku niemieckim, a w tym obsługa klienta (maile, telefony itp) oraz pisanie opisów produktów, ewentualnie obsługa firmowej strony oraz facebooka,
- pisanie artykułów (np. poradnikowych, opisów produktów itp.) w języku niemieckim,
- wyszukiwanie w internecie miejsc do publikacji artykułów (blogi, portale internetowe itd).

Oferujemy:
- ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na pełen etat lub w innej dowolnej formie,
- możliwość rozwoju i finansowania szkoleń,
- miłą atmosferę w miejscu pracy.

Miejsce pracy: Katowice - południowa część miasta (dogodne połączenie z centrum Katowic, Mikołowem, Tychami itd)

Jeśli nawet nie masz żadnego doświadczenia, ale Twoja znajomość języka niemieckiego jest na bardzo dobrym poziomie - zgłoś się do nas koniecznie!

Zgłoszenia zawierające klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla procesu rekrutacyjnego prosimy kierować za pośrednictwem poczty email.

Wymagania

Wymagania:
- biegła lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie),
- ogólna znajomość specyfiki Niemiec - kraju, stylu życia,zwyczajów itd.,
- umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office, wyszukiwarki Google, Facebooka itd.,
- umiejętność współpracy z wieloma partnerami i komunikowanie się za pomocą poczty e-mail/telefonu.

Prezentacja firmy

Profesjonalna katowicka agencja SEO, oferuje usługi w zakresie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta