JavaScript (React.js) Developer

HYCOM

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:
• budowanie warstwy interfejsu użytkownika na różne platformy i przeglądarki z wykorzystaniem technologii HTML5, CSS3, JavaScript,
• pisanie czystego kodu zgodnego z dobrymi praktykami (semantyka, BEM, ITCSS, sass-lint, ESLint),
• wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi / bibliotek Frontend takich jak npm, React, Angular, Vue.js, gulp,
• współpraca z analitykami, konsultantami i zespołem UX/UI w celu dostarczenia jak najwyższej jakości aplikacji,
• optymalizacja wydajności dostarczanych rozwiązań,
• dostosowanie rozwiązań do wymagań osób niepełnosprawnych (standard WCAG2.0).

Oferujemy:
• kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
• fantastyczną atmosferę i pracę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
• umowę o pracę lub kontrakt B2B
• prywatną opiekę medyczną,
• dofinansowanie do karty sportowej
• dofinansowanie do nauki języków obcych,
• ubezpieczenie grupowe,
• możliwość uczestniczenia w wewnętrznym programie innowacji.

Wymagania

Oczekujemy:

  •  2-3 lata doświadczenia jako programista Frontend
  • bardzo dobrej znajomości HTML5 i CSS/SCSS oraz zagadnień RWD i wydajności warstwy frontend,
  • bardzo dobrej znajomości Javascript (ES5/ES6/Typescript),
  • dobrej znajomości narzędzi wspierających development: Gulp, Webpack, Git,
  • znajomości jednego z frameworków/bibliotek: Angular, React, Vue.js
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Mile widziane, ale niekonieczne:

  • znajomość dobrych praktyk związanych z optymalizacją wydajności aplikacji Web,
  • znajomość zagadnień WCAG, praktyczne doświadczenie z dostosowaniem aplikacji do wymagań osób niepełnosprawnych.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy