Java Technical Lead

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla firmy z branży medycznej (rozwój szpitala cyfrowego / projekty związane z największa hurtownią farmaceutyczną w Polsce) poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Java Technical LeadMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • techniczne zarządzanie zespołem programistów (6-8 os.)
  • wyznaczenie standardów pracy
  • implementacja systemów
  • projektowanie architektury nowych systemów
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • współtworzenie standardów technicznych
  • dbanie o najwyższą jakość kodu (kodowanie około 50% czasu pracy)
  • ścisła współpraca z wymagającym zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • udział w różnych etapach cyklu trwania projektu.

Stack technologiczny:

  • Spring Boot (Spring MVC, Spring Data)
  • Angular
  • Git
  • Oracle, Postgres, Mongo, Cassandra
  • Solr
  • ActiveMq, RabbitMq
  • Junit, spring test, mockito
  • Docker
  • CI/CD – Jenkins
  • Activiti bpmn

Wymagania:

  • przywiązywanie wagi do wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości w myśl idei software craftmanship
  • doświadczenie w stosowaniu metodyki TDD
  • znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration/Continuous Delivery
  • umiejętność analizy i projektowania systemów informatycznych
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • praktyczne doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM Agile
  • chęć dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu

Oferujemy:

  • bogaty pakiet benefitów
  • pracę w nowoczesnym budynku w dogodnej lokalizacji
  • work&life integration
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • udział w kongresach i koferencjach
  • stawka - max 150 PLN/h (UoP/B2B), w zależności od doświadczenia i umiejętności ocenionych w trakcie procesu rekrutacyjnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.