Java Software Developer

Tczew, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze digital security, poszukujemy osoby na stanowisko Java Developera, która dołączy do doświadczonego zespołu
w dziale R&D.

Czym będziesz się zajmować?:

  • będziesz brał udział w rozwoju oprogramowania służącego
    do produkcji kart płatnicznych dla największych banków oraz instytucji finansowych
    na świecie;
  • będziesz odpowiedzialny za walidację, analizę wymagań
    i dbałość o czytelność kodu;
  • staniesz się częścią działu rozwoju produktów (R&D), który składa się z ponad 20 doświadczonych programistów wspieranych przez zespół testerów automatycznych.
    W dziale R&D stosowane są nowe narzędzia i technologie
    a metodyka wytwarzania oprogramowania to SCRUM;
  • praca w międzynarodowym środowisku - będziesz odpowiedzialny za wytwarzanie innowacyjnego oprogramowania na rynek światowy z przeznaczeniem dla klientów z sektora finansowego;

Wymagania

Czego oczekujemy?:

  • co najmniej 2 lat doświadczenia komercyjnego jako samodzielny Programista Java – jesteśmy otwarci zarówno na kandydatów
    na poziomie Mid i Senior;
  • języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • wykształcenia technicznego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym;
  • poczucia humoru :)

Stack technologiczny:

  • Java /JEE/JPA /Spring/Web Services/GWT
  • Maven, Git/Mercurial, Eclipse
  • Jboss
  • Junit, soapUI
  • Oracle

Mile widziane doświadczenie z:

  • Linux, C/C++ / JNA / JFX
  • MongoDB, H2
  • Jenkins, SonarSoftware Security (PKI, certyfikaty, OWASP,...)
  • Znajomość obszaru kryptografii
  • Smart card / EMV

Co możemy Ci zaoferować?:

  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • wsparcie doświadczonego zespołu developerskiego;
  • możliwość szkoleń wyjazdowych we Francji 2-3 razy
    w roku;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę);
  • stałe wsparcie Business Managera ALTEN Polska;
  • pakiet oraz wsparcie relokacyjne;
  • pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe;
  • car pooling – wspólne dojazdy pracowników do siedziby klienta;
  • wspólne wyjścia po pracy (np. Paintball, Escape Room, Gokarty);
  • udział w wydarzeniach sportowych (np. Runmageddon);
  • wyjazd integracyjny raz w roku;
  • vouchery do codziennych posiłków w restauracji

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy