Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/08/2018.
Oferta wyróżniona

Java/Liferay Developer

Rzeszów, podkarpackie

Sintra Consulting Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • stałe, odpowiednie do doświadczenia wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy – realny wpływ na kształt wdrażanych w firmie rozwiązań i uczestnictwo w ambitnych projektach
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów, liderów w swoich branżach
  • elastyczne godziny i przyjazną atmosferę pracy - płaska struktura organizacji, praca w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku, biuro w bardzo dobrej lokalizacji, pokój z piłkarzykami, karta multisport, dofinansowanie na szkolenia

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy z platformą Liferay
  • znajomość Java Enterprise Edition, Spring, Hibernate, JSP, JavaScript
  • umiejętność projektowania i tworzenia aplikacji internetowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Wymagania

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w powierzone projekty
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania swoich umiejętności - opłacamy kursy i certyfikaty
  • solidność i wysoka jakość pracy wykonywanej dla polskich i zagranicznych klientów

W obecnej chwili Sintra Consulting Group zatrudnia łącznie w Polsce i we Włoszech blisko 50... specjalistów z różnych dziedzin. W naszym portfolio posiadamy ponad 200 klientów B2B i ponad 5.000 klientów B2C.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Project Management , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting