Java / Hybris Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna - wiodący dostawca rozwiązań e-biznesowych w Europie.

Poszukujemy Java / Hybris Developera do wrocławskiego zespołu, który będzie częścią zwinnych projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Mercedes Benz, Hoval, Plansee, Interdiscount i wielu innych. Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Wykorzystywane technologie:

  • Hybris / SAP Commerce
  • Java (wersje od 8 do 11)
  • Git, Github, Bitbucket Server, TeamCity, Jenkins, Octopus, Docker, Kubernetes, Jira & Co.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój serwisów e-commerce
  • Przegląd kodu i kontrola jakości
  • Poszukiwanie rozwiązań problemów wraz z zespołem
  • Weryfikacja, ocena i realizacja zmian
  • Aktywne proponowanie nowych rozwiązań klientom

Wymagania:

  • Ponad 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku Java (preferowane najnowsze wersje)
  • Doświadczenie w pracy z Hybris /SAP Commerce
  • Doświadczenie z usługami sieciowymi
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny godziny pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: Szkolenia i Certyfikacje
  • Pracę międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Karta Multisport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media