Power Media

Java Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego Klienta, będącego dostawcą internetowych rozwiązań biznesowych, z siedzibami w Szwajcarii, Niemczech i Polsce, poszukujemy utalentowanego Java Developera.

Usługi klienta obejmują consulting, e-commerce, marketing internetowy, UX, hosting czy development. Masz okazję tworzyć rozwiązania cyfrowe dla największych firm, takich jak Mercedes Benz czy Credit Suisse.

Zadania, jakie czekają na stanowisku:
- programowanie backend wymagających witryn i usług internetowych premium,
- przeglądy kodu i środki kontroli jakości,
- współpraca z zespołem w rozwiązywaniu problemów,
- weryfikowanie i wdrażanie zmian.

Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu Java, w tym znajomość Java8,
- dobra znajomość frameworka Spring,
- doświadczenie z usługami sieciowymi,
- profesjonalna wiedza w zakresie tworzenia oprogramowania,
- umiejętność pisania testów jednostkowych,
- znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane doświadczenie w pracy z Adobe AEM.

W zamian za Twoją pracę i umiejętności, możesz liczyć na:
- dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
- nowoczesne biuro w centrum miasta,
- elastyczne godziny pracy,
- wybór sprzętu,
- prywatną opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych,
- oryginalną szwajcarską czekoladę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media