Opis stanowiska pracy

Chcesz tworzyć zaawansowane oprogramowaniu w oparciu o nowoczesne technologie, narzędzia i metodyki pracy?

Świetnie odnajdujesz się w wielokulturowym miejscu pracy?

Masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programistycznym?

Mamy coś dla Ciebie!

Do międzynarodowego Software House’u we Wrocławiu poszukujemy Programistów Javy

W zależności od projektu możesz zajmować się:

· tworzeniem i rozwojem aplikacji i systemów informatycznych

· utrzymywaniem systemów w różnych fazach rozwoju

· współpracą z klientem w zakresie analizy wymagań

· samodzielnym projektowaniem rozwiązań

Wymagania

Znajomość jakich technologii jest niezbędna?

Oczywiście konieczna będzie znajomość Javy EE. A także w zależności od projektu:

· JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Servivces

· SQL Server lub Oracle

Ważna będzie także swobodna umiejętność komunikacji w języku angielskim (min. B2)

Co otrzymasz w zamian?

· Umowę o prace na czas nieokreślony (bez okresu próbnego)

· Prywatna opiekę medyczną, ubezpieczenie

· Kartę muli sport, bilety do kina

· Szkolenia zawodowe i językowe

· Elastyczny czas pracy

· Wsparcie w relokacji

Wyślij swoja aplikację w języku angielskim!

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy