Java Developer

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla wrocławskiego software house poszukujemy osoby na stanoiwsko Java Developer.

Osoba na tym stanowisku dołączy do projektu e-commerce, który jest opraty o platformę hybris.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• rozwijanie i utrzymanie nowych funkcjonalności

• naprawianie błędów w oprogramowaniu, poprawa funkcjonalności

• pisanie dokumentacji technicznej

• udział w spotkaniach

Wymagania

Wymagania:

• minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java

• dobra znajomość : Spring, Hibernate, Web development

• bardzo dobra znajomości języka angielskiego

• mile widziane: Hybris, Groovy

Oferujemy:

• stabilne, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie w firmie tworzącej zespół entuzjastów myślących globalnie

• rodzaj zatrudnienia dostosowany do preferencji pracownika (umowa o pracę/ B2B lub inna forma)

• pakiet benefitów: karta sportowa, przekąski i napoje w biurze

• budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy