Billennium Sp. z o.o.

Java Developer

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

  • Projektowanie, implementacja, rozwój oraz utrzymanie aplikacji w technologii Java.
  • Poszukiwanie rozwiązań technicznych realizujących wymagania biznesowe
  • Przygotowanie testów jednostkowych oraz dokumentacji technicznej dostarczonego oprogramowania
  • Stała współpraca z zespołem analitycznym, testowym i projektowym w ramach całego procesu tworzenia oprogramowania

Oczekiwania

  • Praktyczna znajomość technologii: Java, Java Enterprise Edition
  • Znajomość narzędzi wspomagających wytwarzanie oprogramowania (Eclipse, SVN, Maven)
  • Znajomość zagadnień związanych z modelowaniem baz danych
  • Znajomość wybranych systemów zarządzania bazami danych (ORACLE)
  • Praktyczna umiejętność budowy interfejsu użytkownika
  • Mile widziana znajomość platformy JBoss jBPM
  • Mile widziane: znajomość technologii: Apache Servicemix ESB, Webservices, OSGi, Apache Camel, Apache ActiveMQ, XSLT, JAXB, CXF, WSDL
  • Umiejętność projektowania rozwiązań z wykorzystaniem Unified Modeling Language (UML)
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących Web Services: WSDL, SOAP, XML Schema
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.