Cyclad Sp. z o.o.

Java Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:
• Branża: Automatyka przemysłowa, robotyka
• Godziny pracy: Elastyczne
• Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu po okresie próbnym
• Wynagrodzenie: 350-500 PLN/dzień+ VAT (w zależności od doświadczenia)
• Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Zakres obowiązków:
• Uczestnictwo w projekcie dla branży paliwowej
• Udział w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań bazujących na platformie Java
• Wsparcie utrzymania i administrowania platform i aplikacji Java
• Tworzenie raportów, definiowanie i formatowanie zmian oraz ich implementacja i wizualizacja

Wymagania:
• Umiejętność programowania w Java na poziomie zaawansowanym
• Znajomość technologii opartych o Java (Spring, Eclipse, Dojo, Maven, Jenkins, PostgreSQL, MuleSoft)
• Min. 2 lata praktycznego doświadczenia w programowaniu i projektowaniu systemów informatycznych dostępnych w przeglądarce internetowej, stworzonych w oparciu o technologie Java
• Podstawowa znajomość administracji Linux (Centos, Ubuntu)
• Wysokie umiejętności interpersonalne oraz zdolności analityczne
• Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, umożliwiająca tworzenie dokumentacji technicznej
• Wykształcenie wyższe (kierunek: informatyka lub pokrewny)

Oferujemy:
• Prywatne ubezpieczenie medyczne
• Kartę Multisport
• Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
• Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
• Możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.