Java Developer (remote work)

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Klient: Dynamicznie rozwijająca się szwedzka firma, która jest wiodącym europejskim dostawcą bezpiecznej łączności IoT, ze szczególnym uwzględnieniem zabezpieczeń krytycznych danych i komunikacji. Celem firmy jest uczynienie świata bezpieczniejszym poprzez tworzenie inteligentnych rozwiązań w obszarach alarmowania, opieki, ratownictwa, nadzoru, transportu oraz nowych technologii sieci energetycznych.

Główna siedziba znajduje się w Sztokholmie w Szwecji, a dodatkowe biura znajdują się w wielu krajach europejskich, takich jak Francja, Niemcy, Holandia, Polska. Obecnie firma współpracuje z około 50 000 klientów i partnerów oraz zatrudnia ponad 1000 osób z 16 krajów.

Lokalizacja biura: Wrocław.

Projekt: System zarządzania flotą, który codziennie dostarcza firmom transportowym dane z 45 000 podłączonych urządzeń w całej Europie. Jest to aplikacja webowa używana przez operatorów flot klienta firmy. Zespół pracuje nad rozwojem funkcji tej aplikacji, obecnie współpracuje z centralnym serwisem do gromadzenia i wyświetlania ogromnych ilości danych z czujników, na przykład temperatur z ciężarówek i przyczep. Zespół będzie również odgrywał kluczową rolę w przygotowaniu naszego produktu na rynek holenderski. Praca polega głównie na opracowywaniu nowych funkcjonalności, ale mogą pojawić się także pewne zadania konserwacyjne.

Stack technologiczny: Java 8/17, Spring Boot 2/3, Angular, MSSQL, Kafka, Kubernetes, Azure, Linux.

Zespół: 4 Developerów (Senior/Mid), 2 Testerów (Mid), Solution Architect, Scrum Master, Product Owner.

Metodyka: Kanban.

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania oprogramowania, (planowanie, projektowanie, rozwój oraz monitorowanie na produkcji),
  • tworzenie i utrzymywanie wysokiej jakości kodu oraz testów jednostkowych/integracyjnych,
  • aktywny udział w dyskusjach dotyczących projektowania oprogramowania,
  • odpowiedzialność za tworzenie kodu, aby dobrze dział w środowisku produkcyjnym,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Główne wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem oprogramowania w języku Java,
  • doświadczenie/dobra znajomość: Spring Boot, SQL,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) - codzienna praca w międzynarodowym zespole,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • kreatywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań.

Mile widziane:

  • doświadczenie z: Kafka, Angular.

Frima oferuje:

  • długofalową współpracę na podstawie umowy B2B,
  • widełki finansowe: 125-160zł/h netto+VAT,
  • 20 dni płatnego urlopu,
  • możliwość pracy 100% zdalnej lub hybrydowej z biura we Wrocławiu (wg preferencji),
  • pracę w międzynarodowej firmie, o rozpoznawalnej pozycji na rynku,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • niekorporacyjne środowisko pracy,
  • przyjazną atmosferę, w zgranym zespole,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opieke medyczną,
  • nielimitowany dostęp do kawy, herbaty i w pełni wyposażonej kuchni.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media