Java Developer - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Do projektów BIg Data oraz Finansowych poszukujemy

Java DeveloperMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Programowanie projektów Big Data lub Finansowych z wykorzystaniem Java 8, Spring, Hibernate, mile widziana znajomość: Hadoop, Hive, Hbase, Apache Spark, Kafka, Sqoop, Scala, Docker/Kubernetes
  • Współpraca z zespołami rozproszonymi w innych krajach europejskich w języku angielskim
  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz budowanie aplikacji od podstaw
  • Praca w Agile/Scrum

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego poziom B2/C1
  • Znajomość: Java, Spring, Hibernate, SQL, HTML, CSS, JavaScript
  • Mile widziana znajomość: Hadoop, Sqoop, Hive, Kafka, Azure, Apache Spark, Scala, Docker/Kubernetes
  • Wymagane doświadczenie: poziom Regular, Senior

Oferujemy:

  • możliwość sporadycznych wyjazdów zagranicznych ( obecnie brak)
  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna (Enel-Med), karta lunchowa
  • darmowe lekcje języków obcych
  • możliwość 3 dni w tygodniu pracy zdalnej (obecnie 100% zdalnie)
  • rekrutacje online (1 etap)
  • chillout rooms
  • szkolenia, certyfikaty
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • elastyczne godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.