Java Developer - praca 100% zdalna

Power Media

Szczecin, zachodniopomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Szczecin

Nasz klient to międzynarodowa firma tworząca wysokiej jakości oprogramowanie, realizuje projekty dla siebie jak i swoich klientów.

Poszukujemy Java Developera, który pomoże budować, ulepszać i utrzymywać łączność pomiędzy platformą turystyczną, a wiodącymi światowymi markami turystycznymi – od dużych biur podróży, po niezależne butiki.

Klient tworzy największą na świecie platformę (dostępna na 49 rynkach i w 28 językach), ułatwiającą podróżowanie setkom milionów ludzi każdego miesiąca – od planowania, po rezerwację i wyjazd. Aplikacja umożliwia znalezienie ofert zakwaterowania, rezerwację atrakcji, stolików w restauracji, czy znalezienie ciekawych miejsc w okolicy, przy wykorzystaniu rekomendacji innych podróżujących.

Zadania:

  • projektowanie i opracowywanie rozwiązań,
  • umiejętność odnalezienia się w złożonych projektach, współpracowanie z wielofunkcyjnymi zespołami i dostarczanie kodu na czas,
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z integracją interfejsu API,
  • poprawianie swojej wydajności przyczyniając się do rozwoju zespołu zautomatyzowanych narzędzi,
  • ulepszanie dokumentacji systemowej dla klientów,
  • rotacyjny dyżur na wezwanie do obsługi łączności sieciowej.

Wymagania:

  • ponad 3 lata doświadczenia w programowaniu Java,
  • doskonała umiejętność rozwiązywania problemów ze skutecznym debugowaniem złożonych systemów,
  • znajomość systemu Linux i jego standardowych narzędzi,
  • umiejętność konstruowania złożonych zapytań SQL,
  • dobra znajomość protokołu HTTP i innych protokołów internetowych,
  • umiejętność tworzenia skryptów w Perl/Python/Bash lub innych,
  • dobra znajomość j. angielskiego (codzienna praca w międzynarodowym zespole)
  • doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej z możliwością przejrzystego komunikowania złożonych pojęć.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Dostęp do webinarów, szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Możliwość realizacji własnych kreatywnych i innowacyjnych pomysłów,
  • Możliwość skorzystania z benefitów: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna PZU.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media