Opis stanowiska pracy

Nasz klient z Abu Dabhi buduje zespół we Wrocławiu, który tworzyć będzie produkty z zakresu cyber security. Firma powstała 6 lat temu. Główne obszary działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne. Z ich produktów korzystają mi.n. policja i prokuratura. Jako Java Developer Twoim zadaniem będzie rozwój nowych funkcjonalności dla produktu firmy cyber security.

Firma oferuje:

-Współprace na podstawie umowy o prace lub B2B

-Możliwość urlopu oraz chorobowego przy współpracy na B2B

-Konkurencyjne wynagrodzenie

-Elastyczne godziny pracy (core hours w godz. 10:00-15:00)

-Możliwości rozwoju zawodowego – budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje

-Kartę Multisport

-Ubezpieczenie

-1 w roku wyjazd służbowy na szkolenia/konferencje do Abu Dabi

Wymagania

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe kierunkowe

-min. 1-2 lata komercyjnego doświadczenia związanego z programowaniem w języku Java

-Dobra znajomość technologii: Java 8, Spring Boot, SQL, Mongo BD, Cassandra, Redis

-Doświadczenie związane z relacyjnymi bazami danych SQL

-Doświadczenie związane z Big Data / Telcom

-Znajomość protokołów sieciowych

-Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1)

-Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy