Java Developer (Hybris / SAP Commerce)

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna – wiodący dostawca rozwiązań cyfrowych w Europie. Usługi firmy obejmują consulting, e-commerce, marketing internetowy, UX, hosting czy development. Poszukujemy doświadczonego Developera, który chce być częścią zwinnych projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Zürcher Verkehrsverbund, Plansee, Concordia i wielu innych.

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie

Stack technologiczny: Hybris/SAP Commerce, Javy 8/11, Git, Github, Bitbucket Server, TeamCity, Jenkins, Octopus, Docker, Kubernetes, Jira & Co.

Zadania:

  • Opracowywanie kompleksowych rozwiązań e-commerce, które odpowiadają potrzebom klientów
  • Rozwój (nie tylko implementacja) funkcjonalności backendowych dla szwajcarskich i niemieckich klientów e-commerce premium
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu (regularne code review, utrzymanie testów itp.)
  • Proaktywność wobec klientów i zespołów w obszarach nowych funkcjonalności, unowocześniania istniejących i rozwiązywania problemów
  • Będziesz bazą wiedzy dla członków zespołu i klientów
  • Wsparcie klientów w tworzeniu wymagań biznesowych

Wymagania:

  • minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w Hybris / SAP Commerce
  • minimum 4-letnie doświadczenie w związane z językiem Java i frameworkiem Spring
  • Znajomość najnowszych wersji języka Java (w tym najnowsze funkcje Java 8-11)
  • Doświadczenie z Web Services
  • Profesjonalne know-how w zakresie tworzenia oprogramowania
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) - codzienna praca w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętność tworzenia odpowiedniej dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Kreatywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • Gotowość do pisania testów jednostkowych/integracyjnych

Mile widziane:

  • znajomość j. niemieckiego
  • znajomość obszaru DevOps
  • Doświadczenie z metodologią Agile

Firma oferuje:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę (podwyższone koszty uzyskania przychodu) lub B2B
  • Roczne premie
  • Jubileuszowe premie na 2, 5, 10 i 15 lat pracy
  • Elastyczny godziny pracy (start 6:30-10:30)
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: Szkolenia i Certyfikacje
  • Pracę międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lenie i zimowe wyjazdy firmowe
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Karta Multisport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia
  • Możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub 100% zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media