IT Support Specialist

Workforce Logiq

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży finansowej w Gdyni poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska związane z utrzymaniem i wsparciem infrastruktury IT. Jest wiele otwartych projektów, potrzeby są ciągłe. Zatem kandydat ma możliwość wyboru, który projekt jest dla niego intersujący jak i jaki poziom stanowiska stanowi dla niego wyzwanie zawodowe. Poszukiwane są osoby o profilu: IT Support/Operations/Applications Specialist.

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie i maksymalizowanie istniejących zasobów oraz utrzymywanie dostępności systemu przez zarządzanie i planowanie zadań do wykonania

• Zapewnienie II oraz III linii wsparcia

• Identyfikowanie i usuwanie usterek w aplikacjach intranetowych

• Określenie źródeł problemów aplikacyjnych (sprzęt, oprogramowanie, dostęp użytkownika itp.)

• Rozwiązanie problemów zgłaszanych przez system monitoringu aplikacji

Oferujemy:

• Udział w realizacji innowacyjnych projektów dla prestiżowego klienta

• Pracę w strukturach IT innowacyjnego Banku w Europie

• Zatrudnienie w oparciu o B2B – zatem rozliczenie każdej przepracowanej godziny, o wiele większe zarobki niż na umowę o pracę

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego przez udział w projektach z nowoczesnymi technologiami

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w zapewnianiu wsparcia aplikacji na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym

• Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Certyfikat: ITIL Foundation,

• Mile widziane: DB2, MSSQL

• Plusem będzie: SPLUNK, Weblogic, Mainframe

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
1 rok z przedłużeniem (kontrakty dobrze płatne)
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems