Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

IT Support Specialist (Infrastructure)

Kwidzyn, pomorskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Kwidzynie – światowego lidera w branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko IT Support Specialist (Infrastructure)

Opis stanowiska:

Poszukujemy Specjalisty ds. Wsparcia infrastruktury IT, który zapewni obsługę sieci LAN i komputerów osobistych w całym regionie, zapewni również wsparcie drugiego poziomu dla użytkowników końcowych w zakresie stacji roboczych, serwerów i aplikacji mainframe, sprzętu RF oraz drukarek i innych urządzeń podłączonych do sieci. Osoba na tym stanowisku będzie rozwiązywać problemy z siecią LAN, pomagać w konfigurowaniu i rozwiązywaniu problemów z systemami danych, głosowych i wideo. Raportowanie odbywa się do menedżera regionalnego lub kierownika zespołu, współpraca z innymi liniami wsparcia w celu zapewnienia szybkiej pomocy użytkownikom wewnętrznym (m.in. instalacji, konfiguracji i / lub ruchów obsługiwanych standardowych urządzeń lub implementacji procesu).

Wymagania:

• wykształcenie profilowe

• 2 + lata doświadczenia w zakresie systemów informatycznych

• osoba pracująca niezależnie i samodzielnie

• płynna znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

• ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• dodatki na wakacje i przedszkola

• program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• kwartalna premia oparta na wynikach

• wielonarodowe środowisko

Wymagania

Wymagania:

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
Docelowo długoterminowa współpraca
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości