IT Support Agent with German

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Obsługa klienta

Zakres zadań:

Twoim zadaniem będzie odbieranie telefonów i rozwiązywanie problemów komputerowych (np. niedziałająca drukarka, zapomniane hasło do systemu). Wyposażymy Cię we wszystkie niezbędne narzędzia i wiedzę, abyś mógł pomóc użytkownikom końcowym.

Będziesz rozwiązywał problemy przez telefon, czat lub e-mail. Jeśli nie będziesz w stanie sam sobie z tym poradzić, będziesz mieć zespół współpracowników, którzy zawsze będą Cię wspierać.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie), umożliwiająca płynną komunikację (min. B2)
  • postawa proaktywna i chęć rozwiązywania problemów
  • umiejętność rozmowy z każdym i współpracy z zespołem
  • chęć stawiania pierwszych kroków w IT

Nie jest to konieczne, ale doceniamy, jeśli masz również:

  • podstawowe umiejętności informatyczne (produkty Microsoft, internet itp.) lub umysł zorientowany technicznie.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Będziesz pracować wśród ekspertów, gdzie chęć poznawania nowych rzeczy wspierana jest szeroką gamą szkoleń mających na celu doskonalenie Twoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę z podstawą 7000-9000 PLN brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna z pakietem rodzinnym (+stomatolog)
  • Karta Multisport
  • Parking dla rowerów
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Fantastyczna atmosfera pracy

Rozpoczniesz swoją karierę od planu onboardingowego, w którym nauczysz się podstaw. Kiedy zdobędziesz trochę doświadczenia, będziesz miał szansę zmienić swoją karierę. Nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odkrywać świat IT, ponieważ istnieje wiele ról, które możesz wybrać w swojej karierze u nas.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.