Hays Poland

IT Specialist

Opole
Opole
NR REF.: 1155273

Główne obowiązki:

  • Administracja infrastrukturą sieciową w firmie
  • Dbałość o właściwe funkcjonowanie istniejących systemów informatycznych
  • Pomoc dla użytkowników w rozwiązywaniu problemów o charakterze informatycznym
  • Współpraca ze strukturami IT w organizacji
  • Tworzenie instrukcji i procedur roboczych w dziale IT
  • Przeprowadzanie szkoleń i warsztatów w zakresie procedur IT obowiązujących w firmie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych): preferowany profil informatyczny
  • Znajomość MS SQL (administracja, zapytania, raporty)
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Windows
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami sieciowymi LAN / WAN
  • Angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków zawodowych
  • Samodzielność w działaniu, dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii sieciowych CISCO
  • Wiedza z zakresu EDI
  • Doświadczenie w administrowaniu środowiskami wirtualizacyjnymi VMware
  • Umiejętności tworzenia skryptów (np. PowerShell)
  • Znajomość Siemens STEP7, TIA, Visual Studio, drukarek i skanerów kodów kreskowych jako dodatkowy atut

Oferujemy:

  1. Dofinansowanie do dojazdów (uzależnione od odległości z miejsca zamieszkania do zakładu)
  2. Dofinansowanie do stołówki firmowej
  3. Kartę Multisport – dofinansowana przez pracodawcę
  4. Ubezpieczenie zdrowotne - dofinansowane przez pracodawcę
  5. Ubezpieczenie na życie grupowe - dofinansowane przez pracodawcę

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland