Opis stanowiska pracy

IT Service Specialist

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracje komputerów za pomocą standardowego systemu wdrażania oprogramowania firmy
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie różnorodnych problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego użytkownikom końcowym
  • Utrzymywanie i aktualizacja procedur wsparcia
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w regionach EMEA

Oczekiwania:

  • Ponad 2 - letnie doświadczenie w roli wsparcia IT
  • Wykształcenia w zakresie technologii informatycznych i / lub licencjat z informatyki lub pokrewnej dziedziny
  • Umiejętności dotrzymywania terminów i skutecznego radzenia sobie ze stresem
  • Dobrej znajomości systemów operacyjnych klienta Microsoft (Windows 10), Active Directory
  • Zorientowania na klienta, umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego (min. Średniozaawansowany)

Mile widziane:

  • Znajomość sieci TCP/IP
  • Doświadczenie z IBM Notes
  • Prawo jazdy (B2)

Oferta:

  • Stabilne warunki pracy oparte na umowie o pracę, elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia, dzielenie się wiedzą i doświadczenie zdobyte podczas pracy z ekspertami
  • Udział w tworzeniu nowych struktur niezawodnej, szybko rozwijającej się firmy produkcyjnej
  • Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, masaże firmowe
  • Spotkania integracyjne, imprezy rodzinne
  • Wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy