IT Specialist

Power Media

Gliwice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gliwice

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Poszukujemy osoby na stanowisko IT Specialist - Centrum Operacyjne Monitoringu.

Obowiązki:

  • Obsługa różnorodnych wniosków / zdarzeń związanych z incydentami występującymi w środowisku IT
  • Wykonywanie operacji i kontroli stanu w oparciu o dobrze udokumentowane procedury
  • Praca z najnowocześniejszymi i renomowanymi narzędziami monitorującymi
  • Pomoc przy generowaniu różnych raportów z urządzeń infrastruktury
  • Współpraca z pierwszą linią wsparcia (ServiceDesk) i trzecią linią wsparcia w celu zapewnienia szybkiego i skuteczne rozwiązywanie problemów / incydentów
  • Analizowanie i zdalnie rozwiązywanie incydentów
  • Identyfikowanie, diagnoza i rozwiązywanie problemów wspólnie z innymi zespołami wsparcia
  • Udział w projektach
  • Postępowanie zgodnie z realizowanymi procesami (ITIL)
  • Udział w ciągłym doskonaleniu codziennej pracy i procesów

Wymagania:

  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu zagadnień związanych z IT
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wspólnie z zespołami ds. rozwoju klienta, sieci, centrum danych lub aplikacji
  • Wyższe wykształcenie – min. licencjat (najlepiej w dziedzinie IT)
  • Podstawowa znajomość sieci, serwerów i środowisk aplikacji
  • Certyfikat ITIL v3 Foundation lub doświadczenie w pracy z procesami ITIL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)
  • Proaktywna postawa, podejmowanie inicjatyw usprawniających codzienną pracę
  • Gotowość do podróży zagranicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej (w tym weekendy / święta)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w dynamicznym zespole z ambitnymi, ale realistycznym celami
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Szkolenia online / lokalne / międzynarodowe
  • Bogaty pakiet świadczeń (np. Prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport)
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (w tym elektrycznie podnoszone biurka)
  • Benefity za postawę proEKO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media