IT Specialist

Gliwice, śląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Poszukujemy osoby na stanowisko IT Specialist - Centrum Operacyjne Monitoringu.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Obsługa różnorodnych wniosków / zdarzeń związanych z incydentami występującymi w środowisku IT
  • Wykonywanie operacji i kontroli stanu w oparciu o dobrze udokumentowane procedury
  • Praca z najnowocześniejszymi i renomowanymi narzędziami monitorującymi
  • Pomoc przy generowaniu różnych raportów z urządzeń infrastruktury
  • Współpraca z pierwszą linią wsparcia (ServiceDesk) i trzecią linią wsparcia w celu zapewnienia szybkiego i skuteczne rozwiązywanie problemów / incydentów
  • Analizowanie i zdalnie rozwiązywanie incydentów
  • Identyfikowanie, diagnoza i rozwiązywanie problemów wspólnie z innymi zespołami wsparcia
  • Udział w projektach
  • Postępowanie zgodnie z realizowanymi procesami (ITIL)
  • Udział w ciągłym doskonaleniu codziennej pracy i procesów

Wymagania

Wymagania:

  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu zagadnień związanych z IT
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wspólnie z zespołami ds. rozwoju klienta, sieci, centrum danych lub aplikacji
  • Wyższe wykształcenie – min. licencjat (najlepiej w dziedzinie IT)
  • Podstawowa znajomość sieci, serwerów i środowisk aplikacji
  • Certyfikat ITIL v3 Foundation lub doświadczenie w pracy z procesami ITIL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)
  • Proaktywna postawa, podejmowanie inicjatyw usprawniających codzienną pracę
  • Gotowość do podróży zagranicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej (w tym weekendy / święta)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w dynamicznym zespole z ambitnymi, ale realistycznym celami
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Szkolenia online / lokalne / międzynarodowe
  • Bogaty pakiet świadczeń (np. Prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport)
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (w tym elektrycznie podnoszone biurka)
  • Benefity za postawę proEKO

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy