IT Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Bielsko-Biala, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko IT Specialist.

IT SpecialistMiejsce pracy: Bielsko-Biala

Zadania:

  • odpowiedzialność za identyfikowanie problemów technicznych;
  • rozwiązywanie problemów technicznych;
  • administrowanie dostępami i kontami pracowników;
  • nadzór nad funkcjonowaniem sieci oraz systemów informatycznych;
  • dbałość o konfigurowanie sprzętu komputerowego;
  • wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych;
  • przestrzeganie najwyższych standardów pracy ze sprzętem komputerowym;

Wymagania:

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows w architekturze Client/Server;
  • znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury LAN/WAN/WiFi;
  • znajomość technologii (AD, DNS, DHCP, GPO, TCP/IP);
  • język angielski na poziomie B2;
  • mile widziana znajomość środowiska wirtualnego VMware oraz zagadnień związanych z systemem SAP;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • benefity pozpłacowe;
  • elastyczny czas pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość budowania ścieżki zawodowej;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.