Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2018.

IT SECURITY SPECIALIST WITH GERMAN

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Reed Specialist Recruitment

Opis stanowiska pracy

Co możemy Ci zaoferować?

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity: karta medyczna i sportowa,
  • ubezpieczenie,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju,
  • szkolenia i certyfikacje,
  • kursy językowe,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami.

Wymagania

Czego oczekujemy w zamian?

  • znajomości systemów Windows / Linux na poziomie administratora - 2 lata doświadczenia
  • doświadczenia w pracy z LDAP, Oracle, MySQL, PostgreSQL server oraz Active Directory,
  • znajomości języków skryptowych,
  • znajomości języka angieslkiego oraz niemieckiego na poziomie dobrym.

Co będzie w zakresie w Twoich obowiązków?

  • przeprowadzanie diagnostyki incydentów,
  • wdrażanie zmian w infrastrukturze,
  • zarządzanie wydajnością systemu oraz jakością usług,
  • tworzenie raportów dziennych / tygodniowych / miesięcznych,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji,
  • poprawa mechanizmu monitorowania systemów.

Zespól REED Multilingual Shared Services oferuje szeroką gamę usług dla Kandydatów i... Klientów w sektorze Shared Services Centre i Business Proces Outsourcing. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów pod kątem projektów językowych. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry działów księgowo -finansowych, IT Shared Services, Call Centre, Customer Service oraz HR.

Posiadamy wyspecjalizowane oddziały REED Multilingual Shared Services w Polsce, Irlandii, Czechach, Bułgarii, na Wegrzech i na Malcie.

Naszą zaletą jest ścisła międzynarodowa kooperacja, a także umiejętności językowe naszej kadry. Konsultanci REED maja wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów pod kątem projektów językowych. Mamy w swoim dorobku realizacje projektów dla SSC i BPO zarówno na terenie Polski jak i za granicą z uwzględnieniem relokacji kandydatów przebywających w innych krajach.

Nasi konsultanci to profesjonalnie wyszkoleni specjaliści o specjalistycznej wiedzy, co oznacza, że gwarantujemy bezstronne porady dopasowane do potrzeb kandydatów. Przy użyciu sprawdzonych metod dokonujemy skutecznego dopasowania kandydatów do potrzeb Klientów.

Jeśli znasz języki obce i obecnie szukasz nowego stanowiska lub chciałbyś tylko zorientować się w obecnej sytuacji na rynku pracy, skontaktuj się z REED Multilingual Shared Services, z zachowaniem pełnej poufności i bez żadnych zobowiązań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy