IT / SAP Coordinator

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za seniorskie wsparcie Szefa dept. IT w kwestiach związanych z zarządzaniem aplikacjami (ERP), Infrastrukturą, Security oraz w zarządzaniu projektami IT wewnątrz organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest europejski lider w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań wykończenia wnętrz. Nasz klient to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie może zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowe podkłady podłogowe (PUM).

Opis stanowiska

  • Współpraca z Managerem IT pod kątem rozwoju departamentu IT
  • Wsparcie w realizacji strategii działu IT
  • Wspieranie firmy w obszary infrastruktury, security, aplikacji ERP
  • Koordynowanie oraz realizowanie projektów zgodnie z potrzebami biznesu oraz zgodnie z przyjętą strategią IT
  • Uczestnictwo w przygotowaniu firmy do wdrożenia nowej wersji SAP
  • Praca nad wdrażaniem ciągłych usprawnień IT w całej organizacji
  • Priorytetyzacja działań w dept. IT
  • Rozwiązywanie problemów, wdrażanie nowych rozwiązań

Profil kandydata

  • Minimum kilkuletnie, doświadczenie w zarządzaniu, lub częściowym zarządzaniu obszarem IT w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP R/3 na poziomie doświadczonego konsultanta, preferowane obszary : logistyka, produkcja, planowanie
  • Pro-aktywna postawa z nastawieniem na ciągłą poprawę efektywności procesów biznesowych
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, nieustanną poprawę wskaźników efektywności oraz poprawę jakości dostarczanych usług
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min B1
  • Bardzo dobra znajomość programu SAP
  • Umiejętność zarządzania projektami informatycznymi
  • Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów technologicznych w tym dotyczących bezpieczeństwa i wydajności

Oferujemy

  • Umowa o Pracę
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Karta MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, czy targach
  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page