SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

IT Researcher

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Aktywne wyszukiwanie i docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji
  • Pre-selekcja kandydatów na podstawie wymagań profilowych
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • Uczestniczenie w spotkaniach rekrutacyjnych z kandydatami
  • Budowanie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z kandydatami
  • Publikowanie ogłoszeń
  • Udział w targach i konferencjach IT
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji IT
  • Komunikatywność
  • Sumienność
  • Samodzielność
  • Kreatywność i chęć wdrażania własnych rozwiązań
Mile widziane:
  • 3-6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w kierunku samodzielnego Konsultanta
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Liczne szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, wakacyjne piątki)
  • Przyjazna atmosfera w zgranym zespole