IT Project Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest globalna firma, która należy do czołowych przedsiębiorstw chemicznych na świecie. Aktualnie poszukują osoby, która dołączy do ich zespołu na stanowisku IT Project Managera.

Firma zlokalizowana jest niecałe 30 km od Wrocławia.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Budowa strategii cyfryzacji zakładu produkcyjnego z uwzględnieniem potrzeb biznesu oraz możliwości rynkowych rozwiązań.
  • Zarządzanie projektami IT. Planowanie, budowanie koncepcji w oparciu o potrzeby biznesu, proponowanie optymalnych rozwiązań oraz wdrożenie systemów/ zmian infrastrukturalnych.
  • Raportowanie postępu prac, zagadnieniach prac, ryzyk oraz możliwych środków zaradczych.
  • Zarządzanie ryzykiem , zmianą i komunikacją w prowadzonych projektach.
  • Dobór rozwiązań rynkowych optymalnych kosztowo w odpowiedzi na potrzeby klientów wewnętrznych, zewnętrznych. Analiza funkcjonalno-kosztowa dostępnych opcji, rekomendacje odnośnie finalnych rozwiązań.
  • Prowadzenie i dokumentacja szkoleń dla pracowników w zakresie wprowadzanych projektów.
  • Zarządzanie budżetem projektowymi.
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie oraz siostrzanymi zakładami grupy, funkcjami globalnymi.
  • Zarządzanie dostawcami zewnętrznymi.
  • Wdrażanie działań mających na celu prawidłowy przepływ informacji, danych raportów w przedsiębiorstwie.

Profil kandydata

  • Wyższe Inżynier - profil informatyczny lub pokrewny
  • 3+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • Angielski zaawansowany
  • Wiedza z zakresu informatyki, oprogramowania i zarządzania danymi.
  • Znajomość DevOps;
  • Znajomość systemu SAP
  • Wiedza z zakresu interfejsów SAP, MSSQL, MES, LIMS
  • Obsługa SAP i MS Excel p.zaawansowany

Atutem będzie:

  • Znajomość normy ISO 9001
  • Znajomość specyfikacji IATF 16949
  • Znajomość normy ISO 17025
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S)
  • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC
  • Znajomość systemu Lotus Notes
  • Obsługa systemu QMS
  • Znajomość programowania w VBA - p. zaawansowany
  • Znajomość oprogramowania LIMS

Oferujemy

  • Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pas.
  • Pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line
  • Work Life Balance,
  • Hybrydowy model pracy
  • Wartości firmy to: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page