IT Project Manager

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1128226

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk (PRZYMORZE)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Stawka: do 760 PLN/dzień

Wymagania:

  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami i metod zwinnych
  • wykształcenia wyższego (preferowane: informatyka, ekonomia, zarządzanie)
  • doświadczenia w prowadzeniu i realizowaniu projektów IT (software)

Mile widziane certyfikaty potwierdzające wiedzę i doświadczenie w kierowaniu projektami (np. PMP).

Obowiązki:

  • monitorowanie i kontrolowanie projektów
  • ścisła współpraca z klientem, zespołami produkcyjnymi oraz podwykonawcami
  • zamykanie projektów (rozliczenia, dokumentacja odbiorowa, wnioski poprojektowe)
  • planowanie projektów w tym zakresu, kosztów, przychodów i terminów realizacji
  • zapewnienie efektywnej komunikacji między członkami zespołu i klientem
  • ofertowanie i negocjowanie warunków dla nowych projektów

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: Medicover, Multisport
  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca w przyjaznym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland