Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2018.

IT Project Manager, zdalnie

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Web Bespokers

Opis stanowiska pracy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programistyczną. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem rozwiązań webowych, w tym: aplikacji, systemów zarządzania, portali, złożonych stron i sklepów internetowych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, idealnie dopasowanych do oczekiwań klienta oraz obsługa klienta dająca mu poczucie komfortu i wyjątkowości.

Tworzymy zespół w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, służąc sobie wzajemnie pomocą, wyrozumiałością i szacunkiem. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy; pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Manager

praca zdalna

Zakres obowiązków​:

  • opracowywanie dokumentacji projektu:
    - WBS (work breakdown structure),
    - harmonogramu,
    - karty projektu,
  • zarządzanie projektem:
    - planowanie i priorytetyzacja zadań,
    - kontrola budżetu projektu,
    - reagowanie na problemy,
    - podejmowanie decyzji,
    - zarządzanie zmianą i ryzykiem,
    - raportowanie postępu prac,
    - testowanie wdrażanych rozwiązań,
    - kontakt z klientem w sprawach projektowych,
  • zarządzanie zespołem projektowym:
    - organizację jego pracy,
    - delegowanie zadań,
    - monitorowanie postępów prac,
    - kontrolowanie,
    - motywowanie.

Oczekiwane kwalifikacje:

  • wiedza i/lub doświadczenie pozwalajace na poznanie i rozumienie procesów biznesowych, założeń funkcjonalnych, wymagań i celów projektu,
  • merytoryka pozwalająca na swobodny kontakt z programistami (w zakresie zrozumienia, analizowania i wyjaśniania wymagań i problemów projektowych),
  • znajomość j.angielskiego pozwalająca na płynną komunikację pisaną i mówioną.

    Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe w kierunku informatyka/programowanie, ekonomia/biznes lub zarządzanie,
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów informatycznych,
  • znajomość systemów kontroli wersji (preferowany Git).

Konieczne kompetencje:

  • zdolność analitycznego myślenia (analiza danych, pozyskiwanie odpowiednich informacji dodatkowych, proponowanie logicznych rozwiązań w oparciu o posiadane i pozyskane dane),
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów,
  • terminowość,
  • dokładność,
  • samodyscyplina,
  • chęć rozwoju,
  • postawa proaktywna.

Oferujemy​:

  • pracę zdalną,
  • wynagrodzenie adekwatne do oczekiwań, doświadczenia i umiejętności,
  • dogodną formę współpracy,
  • udział w ciekawych i rozwojowych międzynarodowych projektach IT,
  • pracę z najnowszymi narzędziami i technologiami,
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne i praktyczne,
  • po okresie przygotowawczym: dużą samodzielność i swobodę w działaniu oraz podejmowaniu decyzji,
  • otwartość na Twoje pomysły, sugestie, inicjatywy,
  • komfortowe warunki pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą funkcji "Aplikuj".

Zachęcamy do załączania listu motywacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Web Bespokers w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym”.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Web Bespokers w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Informujemy, że Administratorem danych jest Web Bespokers z siedzibą w Pniewach przy ul. Wroniecka 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Web Bespokers - tailored to your needs
... www.web-bespokers.com  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca Internet / e-commerce , Praca Kadra zarządzająca