IT Manager (m/f)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Managera IT. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój obecnych systemów i aplikacji IT oraz za kreowanie dalszych wizji rozwoju technologicznego w ramach firmy.

Informacje o kliencie

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami IT wewnątrz organizacji w sposób kompleksowy,
  • Kreowanie wizji, strategii oraz nadawanie kierunku rozwoju w obszarze technologii (architektura),
  • Odpowiedzialność za budżetowanie, negocjacje, SLA oraz dokumentację projektową,
  • Ścisła współpraca z wieloma liniami biznesowymi,
  • Zarządzanie zespołem specjalistów i administratorów,
  • Dbanie o dopilnowanie regulacji RODO w każdym aspekcie IT,
  • Nieustanne wsparcie oraz rozwój istniejących systemów i aplikacji.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT poparte przykładami,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat,
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie,
  • Nastawienie na sukces i rozwiązywanie problemów,
  • Proaktywność,
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia,
  • Praca w rozwojowym i dynamicznym środowisku,
  • Wysoka kultura pracy, nowoczesne technologie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page