IT Manager / Kierownik Działu IT

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty / managera IT, który będzie koordynował działem IT. Osoba na tym stanowisku zapewni ciągłość w doskonaleniu procesów IT. jednocześnie wykazując się wiedzą techniczną Wybrany kandydat będzie prowadził odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój systemów IT oraz infrastruktury.

Informacje o kliencie

Nasz klient to firma specjalizującą się w produkcji mebli. Działa na rynku europejskim od ponad prawie 100 lat.

Opis stanowiska

  • Kierowanie i koordynacja projektami informatycznymi (wdrażanie systemów informatycznych oraz infrastruktury IT),
  • Wyznaczanie, proponowanie oraz wdrażanie nowych standardów sieci LAN/WLAN
  • Bieżące wsparcie biznesu z zakresu sieci komputerowych
  • Monitorowanie usług oraz systemów odpowiedzialnych za sieć LAN/WAN/WLAN
  • Administracja sieciami teleinformatycznymi LAN/WAN/WiFi
  • Utrzymanie, rozwój i integracja lokalnych systemów IT,
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania,
  • Udział w przygotowaniu i realizacji budżetu działu IT (sprzęt, oprogramowanie, infrastruktura, szkolenia),
  • Kooperacja ze specjalistami wewnątrz grupy oraz z firmami zewnętrznymi,
  • Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu rozwiązań IT,

Profil kandydata

  • Wiedza z usług Active Directory
  • Wiedza z zakresu zarządzania usługami Microsoft 365
  • Zainteresowanie sprzętem komputerowym, serwerowym oraz sieciowym
  • Wiedza z zakresu VLAN
  • Umiejętność znajdowania rozwiązań na nietypowe problemy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski i/lub niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Opanowanie w sytuacjach stresujących

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Pakiet benefitów, ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową,
  • Szkolenie w miejscu pracy / dalszy rozwój zawodowy,
  • Wieloletnie wyzwanie zawodowe,
  • Płaskie hierarchie i szybkie procesy decyzyjne,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page