ManpowerGroup Sp. z o.o.

IT Helpdesk

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, w katowickim oddziale firmy
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Praca w dynamicznych zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazna atmosfera
  • Możliwość wykorzystania jęz. angielskiego w codziennej pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza praktyczna w zakresie technologii Windows, wiedza techniczna w zakresie IT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta mile widziane
  • Chęć rozwoju w kierunku IT
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Zadania:

  • Wsparcie użytkowników w zakresie korzystania z narzędzi IT
  • Odbieranie i przekazywanie zgłoszeń od użytkowników (1 linia)
  • Reagowanie na zapytania pracowników w zakresie aplikacji biznesowych (mailowe i telefoniczne)
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem aplikacji oraz systemów informatycznych
  • Obsługa helpdesk IT katowickiego oddziału firmy

Więcej informacji pod nr. telefonu: 668-859-846

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials