Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta,  światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, rozwoju biznesu, audytów, inspekcji, usług dla przemysłu, nadzorów inwestycyjnych oraz certyfikacji systemów zarządzania i rozwoju kompetencji poszukujemy specjalisty na stanowisko IT Demand Manager. Miejscem pracy będzie Stuttgart.

Wymagania

Wymagania

wyższe wykształcenie

min. 5 lat doświadczenia managerskiego oraz w zarządzaniu projektami  IT - warunek konieczny

umiejętność myślenia strategicznego oraz kreatywność w zakresie planowania działań lub doboru narzędzi służących realizacji celów strategicznych firmy

dobrą znajomość procesów, produktów i otoczenia prawnego prowadzonego biznesu

znajomość technologii IT oraz aktualnych trendów zarówno w obszarze infrastruktury technicznej jak i budowy oprogramowania

Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Gotowość do relokacji do Niemiec

Klient oferuje:

Współpracę na zasadach: Umowy o pracę,

Elastyczny czas pracy,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Karta Multisport,

Opiekę medyczną, ubezpieczenie,

Dofinansowania do wczasów

Imprezy firmowe, integracyjne

Premię uzależnioną od realizacji założeń

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management , Praca Kadra zarządzająca