IT Consultant SAP ERP

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1147061

IT Consultant SAP ERP with German

Dla naszego klienta z branży kosmetycznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku IT Consultant SAP ERP

Dla wszystkich pracowników dm wspólną wartością jest, aby działać w interesie człowieka. Dlatego firma dm stwarza warunki do rozwoju każdego pracownika, społeczności pracowniczej oraz oferty, przynoszącej klientom dm prawdziwe korzyści. Bądź częścią organizacji, która działa dynamicznie, mając na uwadze potrzeby pracowników i klientów.

TWOJE ZADANIA:
  • Tworzenie specjalistycznych koncepcji, planowanie i wdrażanie usprawnień, w tym wsparcie w produktywnej eksploatacji
  • Tworzenie / tłumaczenie dokumentacji oraz prowadzenie szkoleń dla SAP Key Users
  • Aktywny udział w tworzeniu i obsłudze infrastruktury IT
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej na Polskę oraz ścisła komunikacja z oddziałami w Niemczech
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Odpowiedzialność za organizację i kontrolę działań projektowych i komunikację w ramach projektu
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi i kolegami z branży IT z innych krajów europejskich

 TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

  • Ukończone studia w zakresie informatyki lub ukończone odpowiednie szkolenie zawodowe z czy doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (poziom min. C1) oraz dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (B2)
  • Gotowość do podjęcia tymczasowego szkolenia w Niemczech
  • Znajomość środowiska IT i wiedza biznesowa
  • Zainteresowanie obszarem IT i pracą projektową

CO UMOŻLIWIAMY

  • Świadczenia dodatkowe: Twoje benefity to np. premia świąteczna i prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Współtworzenie i rozwój: Kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu w Polsce od samego początku i wykonaj pracę pionierską.
  • Kulturę dialogu w firmie: Naszą społeczność pracowniczą cechuje współpraca, dynamika i płaska hierarchia. Odpowiedzialność osobista odgrywa przy tym kluczową rolę.

Zaibteresowana/y? Aplikuj!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland