IT Collaboration Services Manager

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • kierowanie ambitnym zespołem tworzącym oraz utrzymującym rozwiązania cyfrowego miejsca pracy
  • budowa strategii oraz jej realizacja względem rozwiązań IT zwiększających efektywność pracy back office jak i bezpośrednio procesów biznesowych
  • wdrażanie najlepszych praktyk w rozwiązaniach kolaboracyjnych oraz cyfrowego miejsca pracy opartych głownie o portfel narzędzi M365, Atlassian ale także innych
  • propagowanie wiedzy w firmie względem usług oferowanych przez dział oraz dążenie do maksymalnej utylizacji usług, a także dążenie do ciągłego doskonalenia procesów i rozwiązań
  • odpowiedzialność za koszty związane ze wszystkimi usługami w linii usługowej
  • bezpośrednia współpraca z wieloma dostawcami oraz klientami wewnętrznymi
  • umiejętna identyfikacja oraz nadawanie priorytetu dla rozwiązań zwiększających efektywność pracy spójnie z wizją firmy
  • odpowiedzialność za wycenę, koszt i egzekucje projektów w obszarze oraz dokumentacje rozwiązań
  • czynne branie udziału w projekcie, ocena, adresacja i minimalizacja ryzyk związanych z projektem na każdym etapie

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości i chęci poznawania narzędzi cyfrowego miejsca pracy/ kolaboracyjnych
  • umiejętności zarządzania popytem oraz priorytetami
  • umiejętności analitycznego myślenia w analityce procesów, doborze rozwiązań i nie tylko
  • otwartości na nowe technologie oraz dynamikę pracy w bardzo szybko rozwijającym się miejscu pracy pod względem systemów, technologii i operacji IT
  • bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności i zrozumienia świadczenia usług
  • umiejętności zarządzania zasobami w bardzo dynamicznym środowisku

Mile widziane:

  • umiejętność rozumienia, budowy i usprawniania procesów
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • znajomość ITIL lub innych Metodyk ITSM

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".