IT Administrator

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta z branży e-commerce działającego na całym świecie, poszukujemy aktualnie Kandydata na stanowisko:

IT AdministratorMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • obsługa systemów IT,
  • instalacja, konfigurowanie, rozwiązywanie codziennych problemów związanych ze sprzętem/oprogramowaniem,
  • zarządzanie infrastrukturą sieciową LAN/WAN,
  • monitorowanie efektywności działania serwerów aplikacyjnych i aplikacji,
  • wykonywanie analiz i testów oraz wdrażanie usprawnień w obszarze IT,
  • rozwój i nadzór nad utrzymaniem systemów backup,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie B2,
  • doświadczenie w konfiguracji i administracji bazami i serwerami MySQL,MSSQL, Nginx, Apache, IIS,
  • doświadczenie i praktyczna wiedza w administracji systemów Windows/Linux,
  • znajomość konfiguracji usług DNS, DFS, DHCP, Active Directory oraz pamieci masowych/ firewalli,
  • praktyczna znajomość narzędzi oraz technik zarządzania bezpieczeństwem w obszarze sieci LAN/WAN,
  • znajomość urządzeń sieciowych Cisco/Dell,
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość uzyskania praktycznej wiedzy i rozwoju osobistego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.